شبکه های اجتماعی

بنویس تا ببینی!

  • 26 خرداد 1395
  • 2559
  • 3

بنویس تا ببینی! چیزی که قانون جذب و قانون موفقیت میگه!

تا حالا شده به مجموعه ای از اهدافت که قبلا نوشته بودی دست پیدا کنی و ببینی که به خیلی هاشون رسیدی یا حداقل چندتاشون برات اتفاق افتاده؟ وقتی که ما شروع میکنیم به نوشتن سه تا اتفاق خیلی مهم در پشت پرده ی نوشتن ما رخ میده!

اولین کاری که انجام میشه اینه که ما تمرکزمون رو به چیزی میدیم که داریم مینویسیم . وقتی که ما چیزی که میخوایم رو مینویسیم و یادداشت میکنیم معمولا جزئیاتش میاد توی ذهنمون و حتی ممکنه اون رو توی ذهنمون تصور کنیم که چه شکلیه و چه حسی بهمون دست میده وقتی که اون اتفاق بیفته .

دومین کاری که انجام میشه اینه که ما به خودمون هشدار میدیم و به نوشتمون متعهد میشیم .

همونطور که هنریت کلاسر میگه : نوشتن رویاها و آرزوها مثل آویزان کردن نشانه ای است که میگوید , راه برای کسب و کار باز است. درواقع نوشتن یک حالت آماده باش به قسمتی از ذهن میده که سیستم RAS ذهنی نامیده میشه.

بنابراین بعد از نوشتن ذهن شما ناخودآگاه شروع میکنه به فیلتر کردن هراونچه که میبینید یا میشنوید یا تجربه میکنید و بیشتر اون چیزی رو به شما نشان میده که درموردش نوشتید.

سومین کاری که انجام میشه اینه که با نوشتن ما به کل کائنات و جهان هستی هشدار میدی که خواهان و طالب یک چیز خاص هستی . و کاری که کائنات انجام میده اینه که شرایط , موقعیت ها و انسانهایی رو پیش روت قرار میده که در موردش نوشتی .و به صورت کاملا طبیعی مقالات , کتاب ها, آهنگ ها و گفتگوهایی رو به سمت خودت جذب میکنی که در موردش نوشتی . این قانونه دوست من.

مثلا برای جذب نیمه ی گمشده ات فقط به تصور کردن اکتفا نکن . درسته که تصور کردن خیلی میتونه کمکت کنه و مسیرتو هموارتر کنه ولی وقتی تصور کردن با نوشتن همراه باشه تاثیرش صد برابر بیشتره . 

مثلا برای شریک زندگی مورد علاقت بنویس که چقدر مشتاق ملاقات با او هستی و چه آینده ی خوب و روشنی باهم خواهید داشت . بنویس که چه مشخصاتی باید داشته باشه وضعیت مالی , رنگ مو , قد , تیپ , اخلاق و تک تک مشخصاتی که دوست داری داشته باشه رو بنویس تا ببینی چجوری کائنات دست به دست هم میدن تا همسر دلخواهت جلوی راهت سبز بشه.

اگه شروع نکنی به نوشتن اهداف و چیزایی که میخوای , دچار حواس پرتی میشی و مدام از این شاخه به اون شاخه میپری و در آخر هیچی نصیبت نمیشه . نوشتن اهداف باعث افزایش تمرکز برای اون چیزی که میخوای میشه به همین علته که  کسانی که هدفهای نوشته شده ندارند هرگز ویژگی های لازم برای موفقیت که تمرکز , تلاش منظم و پشتکار هست رو ندارند تا به هدفشون برسند.

بنابرین

بنویس هراونچه رو که به دست آوردی 

بنویس رویاهایی رو که در سر داری

بنویس چون اتفاق میفته!

برات ثروت و سلامتی رو آرزو دارم

دوستدار شما امید سلمانی

بنویس تا ببینی!

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 6

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
peyman vali در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۱

درود بر دوستان گل، موضوع زیباییست،اگر یک دلیل علمی و یا یک آزمایش علمی کنارش باشه تاثیرش چند برابر میشه.
ممنون از اینکه کمک میکنید ایران رو جایی بهتر برای زندگی کنیم

saeed reza rTr در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

خدا میگه ادعونی استجب لکم بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا و در جایی دیگه میگه ن والقلم... قدرت نگارش خیلی زیاده که خدا بهش قسم خورده همه ی اینها رو بزارید کنار هم میفهمیم که هرچیز که بخوایم و بنویسیم محقق میشه

مجید تاجیک در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

مقالات همشون عالی هستند لطفا مقالاتی در موضوعات مختلف و بیشتر بزارید .با تشکر

مطالب مرتبط